Arbetslag 1

Här hittar du aktuell information exempelvis om föräldramöten utvecklingsamtal mm.
Väl mött önskar lärarna i arbetslag 1,

Klasserna som tillhör arbetslaget under läsåret 2018/19: 9a, 9b, 7c & 7D.

Ni når oss på telefon 0582-685173

Lärare i arbetslag 1

Marcus Lagneholt – utvecklingsledare, undervisar i biologi och idrott.

Marcus.lagneholt@edu.hallsberg.se

Joakim Melander – undervisar i engelska samt språkval engelska.

Joakim.melander@edu.hallsberg.se

Andreas Josefsson – matematikutvecklare, undervisar i matematik.

Andreas.josefsson@edu.hallsberg.se

Ylva Källmén – undervisar i matematik samt kemi.

Ylva.kallmen@edu.hallsberg.se

Helene Juliussen – undervisar alla elever i bild.

Helene.juliussen@edu.hallsberg.se

Maritha Malmqvist - Undervisar i Svenska

maritha.malmqvist@edu.hallsberg.se

Mikael Jinneskog - Undervisar i svenska & SO.

Mikael.jinneskog@edu.hallsberg.se

Björn Atthem - Undervisar Punkten

Bjorn.atthem@edu.hallsberg.se

Henric Bergvall - Undervisar Punkten

Henric.bergvall@edu.hallsberg.se

Agneta Sundvall - Fritidsledare, punkten.

Agneta.sundvall@edu.hallsberg.se

Ida Karlsson - Socialpedagog

Ida.karlsson@edu.hallsberg.se

Amanda Persson - Undervisar Punkten

Amanda.persson@edu.hallsberg.se

Kontaktuppgifter