Det är vi som jobbar på Kulturskolan


Christina Johansson

rektor
0582-68 53 37, 073-156 59 22
christina.johansson@edu.hallsberg.se

Anna Shvedchikova
fiol, stråkklass, El Sistema
072-512 29 88
anna.shvedchikova@edu.hallsberg.se

Christian Lindholm
piano, F-linjen, låtskrivarverkstad
070-313 49 67
christian.lindholm@edu.hallsberg.se

Elin Eriksson
teater, lajv, kulturprojekt, utvecklingsledare
072-540 07 48
elin.eriksson@edu.hallsberg.se

Erika Olsson
sång, kör, F-linjen, körprojekt, kulturprojekt
072-540 10 74
erika.olsson@edu.hallsberg.se

Heléne Gustafsson
piano, El Sistema
072-540 07 90
helene.gustafsson@edu.hallsberg.se

Ingela Agger
bild
070-558 05 26
ingela.agger@telia.com

Ingela Rosengren Krantz
cello, stråkklass
072-230 72 48
ingela.rosengrenkrantz@skola.kumla.se

Jan Lundquist
saxofon, klarinett
072-230 72 51
jan.lundquist@skola.kumla.se

Lisa O'Leary
El Sistema
072-230 72 47
lisa.oleary@skola.kumla.se

Mattias Malmrot
gitarr, elgitarr, elbas, F-linjen, rockskola
072-540 10 47
mattias.malmrot@edu.hallsberg.se

Michael Sandell
trummor och slagverk, rockskola
072-230 72 45
michael.sandell@skola.kumla.se

Sofia Medin Lindström
tvärflöjt, El Sistema
072-222 98 24
sofiamedin.lindstrom@edu.hallsberg.se


Kontaktuppgifter